3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Klug Ignác: Örök dolgok. Örök utak. Örök források. (A katekizmus gondolatai.) Fordította: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.