Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Szerk.: Apor Dezső-Nagy Béla. Bp., 1928, Athenaeum, VII+2727 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstábla belül megerősített, a VII. és 1. oldal között kissé sérült kötéssel.
Gustav Reder: Mit Uhrwerk Dampf und Strom. Von Spielzeug zur Modelleisenbahn. Düsseldorf, 1970, Alba Buchverlag. Német nyelven, kiadói papírkötésben. / In German, paperback.
Niemann, Ernst: Das Telephon. Mit 38 Abbildungen. Bielfeld - Leipzig, 1911, Verlag von Velhangen & Klasing. Kiadói papírkötés, jó állapotban / paperback, good condition
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.