Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1731564
30412
316
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1732531
30413
316
3400
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme" Br emlékérem "Frigyes Fhg. Béllyei Urad. Igazgat." részére (60mm) T:2- durva ph., szennyeződés, patina HP. 754 1734483
30414
316
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti emlék" Br emlékérem márvány tartóban, kivehető (az érem 80mm) + DN "Horthy Miklós" réz, falra akasztható portré (~65-90mm) T:2 1732392
30415
316
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti emlék" Br emlékérem, füllel (41mm) T:2 ph.
1731321
30416
316
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41,42g/0.640/42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo GS2
1738915
30417
316
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja" Ag emlékérem (35,9g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) 1736752
30418
316
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP 1737756
30419
316
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (5,37g/0.835/27mm) T:PP 1735049
30420
316
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,PP 1738259
30421
316
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1948. "A Budapesti Bencés Gimnázium 1923-1948 emlékére" Br emlékérem plombált plasztiktokban (42,5mm) T:1 1732652
30422
316
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Ag emlékérem (36,30g/0.925/42,5mm) 1732648
30423
316
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1997. "MÉE Tata - Pálffy Miklós generális / Tata visszavétele 1597-1997" Ag emlékérem (34,01g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo TA2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF