Antik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1675502
11040
317
Antique
Kínai jáde cigarettaszipka / Jade cigarette holder. 7 cm
1743636
11041
317
Antique
Kínai pecsétnyomó, faragott csont / Chinese seal maker carved bone d: 3,5 cm 1685031
11042
317
160000
Antique
1729620
11043
317
Antique
Kínai pecsétnyomó, mázas porcelán. Virágdísszel. / Chinese seal maker. Porcelain 5 cm
1729609
11044
317
Antique
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 4x3 cm
1729611
11045
317
Antique
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 3x3 cm
1743537
11046
317
30000
Antique
Tenyésztett gyöngysor fehér arany 14K (Au) csattal, jelzett, csiszolt rubinkövekkel, h:46 cm, bruttó:30 g 1746770
11047
317
Antique
Ezüst (Ag.) peremű kék színű üveg hamutál, jelzett, apró csorbákkal, d: 10,5 cm, bruttó 424 g 1743641
11048
317
30000
Antique
5 db bronz kínai pecsétnyomó, Fő kutyák, teknős, / Chinese seal makers bronze turtle, Pho dogs, cca 3x2,5 cm
1743629
11049
317
Antique
Kínai pecsétnyomó, faragott kő, teknős figurával / Chinese seal maker with turtle figure, Carved stone. 9,5 cm 1741531
11050
317
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 59 cm
1741537
11051
317
Antique
XX. sz. eleje: Indiai dísztőr, vésett pengével, kidolgozott bőr hüvellyel / Indian dagger with elaborated leather sheath 60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF