Keramiken Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1672595
11073
317
60000
Art-ceramics
Reményi József (1887-1977): "És add meg nekünk". Terrakotta homlokzati dombormű, sérült, jelzés nélkül, 60×47 cm, mélysége: 10 cm
1744205
11074
317
Art-ceramics
Csongor József (1913-1981): Pingvin családos hamuzó. Festett kerámia, jelzett, apró mázhibával, m:14 cm, 16×16 cm
1745823
11075
317
11000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figurás mécsestartó, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 28 cm 1741208
11076
317
Art-ceramics
Iparművész hamuzótálka, repesztett mázas, jelzett (elmosódott), hibátlan, m:9 cm, 1741369
11077
317
Art-ceramics
Retro füles váza, mázas kerámia, apró máz hibával, jelzés nélkül, m: 20 cm
1620548
11078
317
Art-ceramics
Dekoratív virágos kerámia leveses tányér, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 24,5 cm 1741124
11079
317
Art-ceramics
Retro mázas váza, kézzel festett, jelzés nélkül, m:26 cm
1746395
11080
317
Art-ceramics
Kéményseprő fiúcska, jelzés nélkül, mázas kerámia, kopott, m:16 cm
1742585
11081
317
Art-ceramics
Drasche, Kispesti kulacs, kis kancsó gyűjtemény, néhányon apró lepattanás, jelzettek, összesen: 22 db, m:5-14 cm 1741945
11082
317
Art-ceramics
Mázas kerámia tigris, jelzett, lepattanással, 28x12 cm 1556352
11083
317
Art-ceramics
Kisfiú távcsővel, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, kopott, sérülésekkel,11x8x5 cm. 1613657
11084
317
Art-ceramics
Iparművész festett kerámia falikép, fa alapon, apró hibával, jelzés nélkül, 8,5x22,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF