Br. Eötvös József: Költemények, elbeszélések, színművek I. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a címlapon, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Jókai Mór: Török világ Magyarországon II. rész. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Díszkiadás. III. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, megviselt állapotban.
Arany János prózai dolgozatai. Arany János összes munkái V. kötet. Bp.,1884, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.
Nippon hősei. Elbeszélés a japán-orosz háborúból. Az ifjuság számára németből átdolgozta Vida Aladár. Bp.,[1906], Sachs Frigyes, Neuwald Illés-ny. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, festett lapélekkel.
Garay János összes munkái III. kötet. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos. Első teljes kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
Hock János: Szivárvány. (Tárcák.) Bp., 1894, Athenaeum. Korabeli festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a hátsó borító kissé foltos.
Szász Károly kisebb műfordításai I. kötet. Moore T. - Heine H. - Burns R. Bp., 1872, Ráth Mór, XII+356 p. Kiadói aranyozott egészvászon díszkötésben, Scheibe Ármin bécsi könyvkötő munkája, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Dóczi Lajos munkái X. kötet: Goethe költeményei. Fordította: Dóczi Lajos. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Arany János: Őszikék. Bp., 1897, Ráth Mór,X+124 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel, V+X. oldala lapjai kijárnak, a kihajtható melléklet hiányzik. Ritka!
Dóczi Lajos munkái IX. kötet: Schiller: Wallenstein. II. kötet. Drámai költemény három részben. Fordította: Dóczi Lajos. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
1943 A Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve 1867-1942. Budapest, 1943, Magyar Királyi Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesülete. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.