16017.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.