16085.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Böngérfi János: Egy rét virágainak és egy jegenyének regéi. KöltÅ‘i elbeszélés. Xantus Sándor művészi tollrajzaival. Bp., 1941, Scholtz Testvérek. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval.