16044.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.