16086.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
(James) Fenimore Cooper: Bőrharisnya. A magyar ifjúság számára átdolgozta Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.