15961.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Márai Sándor: Bolhapiac. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé viseltes, javított, sérült kötéssel.