16084.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Petőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891, Ráth Mór. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kopottas borítóval.