16082.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
[Szegfi Mórné, Kánya] Emilia: Magyar Hölgyek könyvtára. A Családi kör melléklete. I-II. kötet egybe kötve. Pest, 1867, Khór és Wein könyvnyomdája. 176+178p. Korabeli, kopott félvászon kötésben. Ritka!