15520.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Pohárnok Zoltán, Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.