15110.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal.