Berget, Alphonse: Une nouvelle conquete de l'homme: l'air. Párizs, 1927, Libraire Larousse. Érdekes repüléstörténeti ismeretterjesztő könyv, rengeteg fekete-fehér, illetve színes illusztrációval. Díszes, aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.
Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme Műhelyi és magánhasználatra, valamint továbbképzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.
Rejtő Sándor A papiros tartósságának megállapítása. 52 darab, a szöveg közé nyomott ábrával. Bp. 1891. Pesti ny. 96 l. Kiadói festett egészvászon kötésben. Egy szennylap hiánnyal, jó állapotban.
KA-26 Helikopter Műszaki Üzemeltetési Utasítása III. kötet. Fordította és szerk.: Erdész László. (Bp.),1976,Repülőgépes Szolgálat. Műbőr-mappában, intézményi bélyegzővel, az utolsó lap szakadt, maszatos. Megjelent 300 példányban.
Jean Vivié: A filmtechnika története és fejlődése. Bp., 1961, Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel. Készült 300 példányban, érdekes bejegyzéssel.
Franz Anton von Marcher: Beyträge zur Eisenhütten-Kunde als ein Versuch, die Eisen-Hüttenmännischen Kunst-Regeln durch Theorie und Erfahrungen näher zu berichtigen. VI. kötet 1. rész. Klagenfurt, 1807, Keinmayer & Kümel, 16+410 p.+4 kihajtható táblával. Korabeli papírkötés, viseltes borítóval, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, egy kijáró táblával, német nyelven./ Contemporary paperbin...