15690. 317. Gelaufene Fernauktion Bücher: Technik
800 HUF 2,12 EUR, 2,29 USD
0 HUF
Ügyes kezek. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor