Schweiz: Ostschweiz. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 256.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Italien: Südtirol-Trentino, westlicher Teil und Gardasee. München, 1965, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 247.). Térképmelléklet nélkül. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Kobatsch, Rudolf: Wegweiser durch die Wirtschaftsverhältnisse von Österreich. Berlin, [1913], Welt-Reise Verlag (Volkswirtschaftliche Reiseführer 4.). Vászonkötésben, jó állapotban.
Carlyle: A francia forradalom története I. kötet: Fordította: Baráth Ferenc. Bp.,é.n., Révai. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.
Jakopp, Ludwig Th.: Die Mittenwaldbahn und ihr Verkehrsgebiet. Praktisches Reisehandbuch. Innsbruck, 1913, Deutsche Buchdruckerei GmbH. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban..
Hulej Endre, Ö. Kovács József: Wéber Ede és Helvécia. Egy svájci polgár Magyarországon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. h.n., é.n., Helvéciai Állami Gazdaság. Megjelent 3000 példányban.