16204.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
10
Arany János: Rege a csodaszarvasról. Szőnyi Gyula rajzaival. Bp., 1959, Minerva. Kiadói spirálkötésben, rossz állapotban, kopottas, viseltes borítóval, a spirálkötés sérült, a fekete-fehér illusztrációkat kiszínezték.