Bücher und Dokumente mit günstigem Preis Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1640581
16184
317
100
Books and Documents with low starting prices
Archivum Sala - Levéltári évkönyv II. kötet. A Pozsonyi Állami Levéltár Vágsellyei Fióklevéltárának évkönyve. Szerk. és fordította: Gaucsík István. Vágsellye, 2005, Pozsonyi Állami Levéltár Vágsellyei Fióklevéltára. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1631261
16185
317
100
Die archive in Ungarn. Szerk.: Blazovich László, Müller Veronika. Bp-Szeged, 1996, Magyar Levéltárosok Egyesület. Kiadói papírkötés, német nyelven./
Paperbinding, in German language. 1633048
16186
317
100
Karl Marx: A polgárháború Franciaországban. Daumier, Denis, és Manet képeiből válogattuk. Bp.,1961, Kossuth-Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés. Jó állapotban. 1629584
16187
317
100
Giovanni Papini: Krisztus története. Fordította: Révay József. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, hiányzó elülső előzéklappal. 1629904
16188
317
100
1627900
16189
317
100
Példának okáért. Szerk.: Csűrös István. Bp.,1925, Soli Deo Gloria. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kijáró elülső szennylappal, ajándékozási sorokkal. 1617321
16190
317
100
Blaskó Mária: Kaszap István útján. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. 1676406
16191
317
100
Prónai Antal: Kis barátaimnak. Bp., 1899. Athenaeum. UÖ: Futó Csillagok. Bp., 1903. Szt. István Társulat. Mindkét kötet egészvászon kötésben. 1644758
16192
317
100
Végzet és gondviselés. Levelezés Stolz Albánnal. Sajtó alá rend. Dr. Mayer Gyula. Ford. Tabódi Jenőné.
Ungvár-New-York, 1912. Földesi Gyula Könyk. 1 sztl. lev. 289 p. Korabeli, aranyozott vászonkötésben. 1640413
16193
317
100
Bartók István: Mennyek Királynője. Bp., 2005, Helikon. Kiadói papírkötés. 1640406
16194
317
100
Bhikkhu Satori Bhante: A sintoizmus. Fordította: Kéri Elemér. A világ nagy vallásai. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés, néhány lap sarka sérült. 1631775
16195
317
100
Dr. Walther Vilmos: Luther jelleme. Fordította: Ifj. Victor János. Bp., é.n., Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség Kiadóvállalalta. Átkötött amatőr papírkötés, megviselt állapotban, kopott, foltos viseltes borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF