Bücher und Dokumente mit günstigem Preis Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1629983
16196
317
100
Books and Documents with low starting prices
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. 1617412
16197
317
100
Tisza László: A többatomos molekulák spektrumáról. Bp., 1932, Franklin. Kiadói papírkötés. 1599973
16198
317
100
Miniatűrkönyv kiállítás Miskolcon. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 550 példányban. Jó állapotban. 1619871
16199
317
100
Magyar János, Lugossy Zoltán: A magyar vöröskereszt. Bp., 1977, Magyar Vöröskereszt. Kiadói papírkötés, egy lap kijár. Számozott (1500/0037.) példány. 1505336
16200
317
100
Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 144.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. 1565473
16201
317
100
Adruskó Károly: Ajka. Andruskó Károly fametszetei. Ajka, 1986, Ajkai Városi Könyvtár. Egészvászon-kötésben. Megjelent 400 példányban. 1599982
16202
317
100
Az Uj Szó története. Szerk.: Gyáros László. Bp.,1977, Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban. 1630481
16203
317
100
Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötés. 1615168
16204
317
100
Arany János: Rege a csodaszarvasról. Szőnyi Gyula rajzaival. Bp., 1959, Minerva. Kiadói spirálkötésben, rossz állapotban, kopottas, viseltes borítóval, a spirálkötés sérült, a fekete-fehér illusztrációkat kiszínezték. 1629465
16205
317
100
Tasnádi Éva: Egy vidám nyár története. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1962, Minerva. Kiadói kopottas illusztrált haránt alakú félvászon-kötés. 1598720
16206
317
100
Isaák Mártha: Bilincsek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal. 1632416
16207
317
100
Edgar Wallace: Kannibálok között. Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Palladis. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF