10087. 318. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Gedő Lipót (1887-1952): Találkozás, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17,5×15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván