10421. 318. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF 29,73 EUR, 32,35 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Téli udvar részlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 21×33 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván