10183. 318. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,26 EUR, 14,29 USD
0 HUF
MCP jelzéssel: Sziklás vidék. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván