10180. 318. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Máthé jelzéssel: Téli erdő, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 41×22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván