10391. 318. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
65 000 HUF 175,68 EUR, 191,18 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötött hajók a rakpartnál. Olaj, vászon, keretben, 37×51 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván