16447.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Aszlányi Károly: Kalandos vakáció. Gugi Sándor rajzaival. Bp., 1957, Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.