16262.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
B. Eötvös József: Magyarország 1514-ben. II. kötet. Bp.,1874, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 366 p. Későbbi átkötött kissé kopottas félvászon-kötés. Csak II. kötet.