16112.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
[Divald Kornél] Tarczai György: Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadó, festett, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.