16111.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok. Az ifjúság és a nép számára. Bp.,é.n., Otthon Nyomda. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel.