16175.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Donászy Ferenc: Életünket és vérünket! Regényes történet Mária Terézia korából. Bp., Hungária Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.