16101.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Veakarts vagyisa zutósó könyvem Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben