16317.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kalevala. A finn nemzeti hősköltemény. Fordította Vikár Béla. Bp., 1943, Magyar Élet. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, az egyik sarkánál kis sérüléssel, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, ex libris-szel.