16136.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Lewes György Henrik: A philosophia története. Thalestől Comteig. II. kötet. Bp., 1877, M. Tud. Akadémia. Félvászon kötés, kopottas állapotban.