16263.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Madách Imre válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Palágyi Menyhért. Zichy Mihály képeivel. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+2+332+4 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.