16412.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Magyar Népballadák. Balade Populare Maghiare. Románra fordította Petre Saitis. Mircea Balau rajzaival. Kolozsvár/Cluj,1975, Dacia. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár, fekete-fehér egészoldalas, és szövegközti illusztrációkkal.