16486.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Medgyaszay-dalok. Bp.,1915, Nádor Kálmán. Kiadói illusztrált haránt-alakú félvászon-kötés, kopottas borítóval.