16494.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Pataki József: A magyar színészet története 1790-1890. Bp.,1922, Táltos, 222+2 p. Első kiadás. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.