Somló Sándor: Éjszakák. Győr, 1880, Klenka Ferenc. Kicsit kopott, dísz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/318/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500016/Somlo-Sandor-Ejszakak-Gyor-1880-Klenka-Ferenc-Kicsit-kopott-diszes-vaszonkotesben~II1719576
1719576
16266
318
Beschreibung: Somló Sándor: Éjszakák. Győr, 1880, Klenka Ferenc. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben.
: vörös_iván