16108.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Tacitus évkönyvei. (Annales.) Ford.: Fodor Gyula. Latin és görög classicusok fordítása és magyarázata. Pozsony,é.n.,Stampfel Károly. Átkötött kopottas félvászon-kötés, magánkönyvtári bélyegzővel.