16121.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Új Magyar Lexikon I-VI. Második, változatlan továbbnyomás. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, fotókkal, ábrákkal, mellékletekkel illusztrált, jó állapotban.