16268.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Zábráczky József: Jól van - jól van! Bp., 1922, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.