Kálvin téri tanulmányok. Tanulmányok a Budapest Kálvin téri Református Gyülekezet történetéhez. Bp.,1983, Ráday Kollégium Sokszorosító Műhelye. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papírborítóban, foltos, ázott papírborítóval és kötéstáblával. Megjelent 500 példányban.
Bottyán János (1911-1984) református lelkész, író, szerkesztő ex libris-ével.
Böhm Vilmos két könyve:
Két forradalom tüzében. Bp.,[1946], Népszava. Második kiadás.Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Másodszor emigrációban. Íródott a politikus halála előtt, 1948-1948-ben, Stockholmban. h.n., 1990, Progreszió. Kiadói papírkötés.
Negyven éve történt... Rudabányai visszaemlékezések 1944-1945-ről. Gyűjtötte Viktor Gyula. Szerk.: Bics István. Érc- és Ásványbányászati Múzeumi Füzetek 14. sz. Rudabánya, 1984, Érc- és Ásványbányászati Múzeum, 46 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Péczely Attila: Beszélgetés a népzenéről. Bp., 1944, Magyar Kórus. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos, javított gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, ex libris bélyegzéssel.
Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címerein. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.+Páni Hamar család címerének modern nyomatával.
Buchinger Manó (1875-1953): Küzdelem a szocializmusért. Emlékek és élmények. A magyar munkásmozgalom hőskora I. kötet. A papírborító illusztrációja Toncz Tibor (1905-1979) festő, grafikus, karikaturista, könyvillusztrátor munkája. Bp.,1946, Népszava, Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt., 298+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító szakadt, kissé hiányos, a hátsó része foltos, eredeti számlával. 4579. számú számozott példány.
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai. II. kötet. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói félbőr kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.