1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Magyar humanisták levelei XV-XVI. század. Közreadja V. Kovács Sándor. Nemzeti Könyvtár. Művelődéstörténet. Bp.,1971, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.