Széchényi Zsigmond: Két kecske. Bp.,1942, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 195 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés. Első kiadás.
Széchényi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. (1935. aug.-okt.) Bp.,1937, Dr. Vajna György és Társa, (Athenaeum-ny.), 432 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai vadásznapló. II. kötet. Bp.,1941, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+378+2 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró oldalakkal (54-61. oldalak között, 365/366.) és egy hiányzó (367/368.) lappal, foltos lapszélekkel.
Széchényi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznaplójegyzetek. (1932-1933,1933-1934.) Bp.,(1934), Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.),260+12 p.+1 térkép. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, foltos lapszélekkel,az elülső szennylap és előzéklap, a hátsó szennylap és tartalomjeg...
Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1940, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+378+2 p. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kijáró címlappal, kijáró és sérült lapokkal.
Széchenyi Zsigmond négy könyve: Náhar. Indiai útinapló. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1963, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Ahogy elkezdődött. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Denaturált Afrika. (Feleségemmel a Fekete Földrészen.) Bp., 196...
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., 1934, Franklin, 374+2 p.+40 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval és gerinccel.
Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 1-2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel.