15084.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
Dr. Cholnoky JenÅ‘ (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fÅ‘ és 155 melléktérkép, világstatisztika. Bp., 1934, GyÅ‘zÅ‘ Andor. Harmadik, javÃtott kiadás. Igényesen átkötött félvászon-kötésben egyébként jó állapotban.