15031.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
René Bazin: A Szahara szíve. (Charles de Foucauld.) Bp.,1931, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, kijáró elülső szennylappal.