15226.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Vésztő története. Szerk.: Szabó Ferenc. Vésztő, 1982, Nagyközségi Tanács. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.