15884.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1943, Dante. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.