Juwelen Zahl der Lose: 191
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1751233
19000
318
50000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kínáló tál, jelzett, m: 23 cm, nettó 388,3 g
1586596
19001
318
240000
Jewellery
1913 ezüst (Ag.) kiöntő készlet, elefántcsont gyűrűkkel, jelzett, mesterjeggyel (HS), összesen: 4 db, nettó: 1255 g
1756931
19002
318
50000
Jewellery
Ezüst(Ag) díszes kaviártartó, jelzett, mesterjeggyel, 2 db, hibátlan üvegbetéttel, peremén kis deformációval, m: 8,5 cm, d: 9,5 cm, nettó: 202 g 1635246
19003
318
140000
Jewellery
1735350
19004
318
40000
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek, antik bécsi tálka, jelzett, d: 15 cm, nettó: 162 g 941396
19005
318
Jewellery
Cirkónia kövekkel díszített ezüst (Ag) nyaklánc és karkötő, jelzett, br: 42.9 g 1638954
19006
318
Jewellery
Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm
1647598
19007
318
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) art deco cigarettatárca, belül aranyozott, jelzett (900), 15×7,5 cm, nettó: 184 g
1757830
19008
318
Jewellery
6 db ezüst (Ag.) kávéskanál "K. L." monogrammal, jelzett, nettó 190 gr 1693964
19009
318
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) süteményfogó csipesz, jelzett, h: 16 cm, nettó: 64,6 g
1693956
19010
318
Jewellery
Ezüst(Ag) dán szecessziós habmerő kanál, jelzett, h: 21 cm, nettó: 60,3 g 1693958
19011
318
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) svéd rózsás díszkanál, jelzett, h: 20 cm, nettó: 63,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF